součást skupiny bulldog

BILLBOARDY NA KOLECH

Reklama na kamionu je jedinečnou formou venkovní reklamy, která oslovuje širokou cílovou skupinu zákazníků. Umožňuje prezentaci brandu a produktů na páteřních komunikacích v rámci celé ČR (dálnice + komunikace první třídy). Je vhodnou reklamou jak pro silné nadnárodní značky, tak pro lokální značky s celorepublikovou působností. Velikostí reklamní plochy patří k největším nosičům OOH tvoří tak přirozenou dominantu komunikací.

Každý kamion najede měsíčně minimálně 9.000 km, je na něj navázáno 85 tisíc vizuálních kontaktů denně a minimálně 2,5 milionu měsíčně. Tato forma propagace zvyšuje povědomí o značce až patnáctkrát více než jiná forma venkovní reklamy (zdroj M&M).

Sofistikovaný GPS systém sledující pohyb jednotlivých kamionů poskytuje dokonalý přehled o komunikacích a lokalitách, kde se vaše reklama pohybuje.

Potřebujete vědět víc?

Máte otázky? Zajímá vás cena vaší kampaně? Kontaktujte nás a my vám rádi odpovíme.

nezávazná poptávka

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Reklamním nosičem je návěs kamionu, který poskytuje reklamní plochu 83 m2. Vizuál je viditelný na bočních a zadní části návěsu. Svojí velikostí a dynamickou podstatou reklamní plochy se stává skutečnou dominantou komunikací.

technický rozkres reklamy
Technické údaje běžné reklamní plochy:

Reklamní plocha: 83m2
Boční stěny: 13,43 x 2,86 m
Zadní stěna: 2,3 x 2,57 m

  specifikace ke stažení

Potřebujete vědět víc?

Máte otázky? Zajímá vás cena vaší kampaně? Kontaktujte nás a my vám rádi odpovíme.

nezávazná poptávka